Redoran • Najlepsze Gry Fantasy MMORPG • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Redoran

gra Redoran

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: RedoraNTEAM
Wydawca: RedoraNTEAM
Platformy: Przeglądarka internetowa
Premiera: 2004
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: NIE

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 324. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
89.
ILOŚĆ GŁOSÓW 9
OCENA GRACZY 6.6
OCENA REDAKCJI 6.7

Redoran to przeglądarkowa gra tekstowo-fabularna w klimacie fantasy stworzona w 2004 roku. Wydawcą  gry jest polska grupa programistów RedoranTEAM, która jak sama nazwa wskazuje została utworzona pod jeden konkretny projekt. Celem twórców jest zapewnić nieograniczoną rozrywkę, dając ogromne możliwości rozwoju fabularnego postaci (jedynym wymogiem jest przestrzeganie ram fabularnych, które osadzone są we wczesnym Renesansie).

Redoran jest w pełni bezpłatną grą, bez dodatkowych Premium płatności gwarantując swoim graczom uczciwą rozgrywkę. Oparty na silniku Vallheru wraz z autorskimi usprawnieniami i modyfikacjami stał się doskonałym produktem dla miłośników gier TGF. Bez wątpienia sporą zaletą jest wsparcie urządzeń mobilnym, dzięki czemu możemy grać gdzie chcemy i kiedy chcemy. Dodatkowo możliwość logowania  i tworzenia konta za pomocą Facebooka pozwala na szybką ocenę i wejście do świata wykreowanego przez twórców.

W grze mamy do wyboru masę ścieżek rozwoju, które składają się na 8 ras (człowiek, nieumarły, krasnolud, ork, goblin, gnom, elf, jaszczuroczłek) z możliwością wyboru rasy niestandardowej po konsultacji z "Mistrzem Gry” oraz 7 klas (paladyn, druid, wojownik, barbarzyńca, mag, rzemieślnik, złodziej) z podziałem na profesję. W grze poza samym rozwojem postaci, mamy możliwość korzystania z kilkudziesięciu lokacji, pokoju sesyjnego, rozbudowanej oraz cały czas rozwijanej mechaniki gry, gdzie regularne aktualizacje oraz eventy (np. z raid bossami, zbieraniem przedmiotów, dropem specjalnych artefaktów) dostarczają nam masę frajdy, dzięki czemu nie ma miejsca na stagnacje i monotonie.

Redoran to bez zwątpienia gra z tradycją a jej klasyczny sznyt jest ukłonem w stronę prawdziwych fanów TGF. Jeśli kompletnie nie masz pojęcia jak zacząć przygodę po świecie Redoranu, to z pewnością  przyjazna administracja jest  w stanie pomóc ci krok po kroku przejść przez najważniejsze miejsca  od których możesz zacząć swoją przygodę.


*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Final Fantasy XIV - Czy to najlepsze MMORPG i czy warto zagrać w FFXIV?
Final Fantasy VIX - Gameplay - Początek [Full HD]
Final Fantasy XIV - Poradnik dla początkujących - Podpowiedzi [Full HD]
OGame – New Teaser Trailer [Full HD]
Lineage 2 PL 2023 - Legendarna gra 19 Lat Później!

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
  • Sonda Redoran
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze