• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

Dark Genesis 2.0

gra Dark Genesis 2.0

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Idle RPG
Grafika: 3D
Producent: Esprit Games
Wydawca: Esprit Games
Platformy: WWW, PC
Premiera: 2021
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 22. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
10.
ILOŚĆ GŁOSÓW 2
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 8.0

Połączenie MMORPG, fantasy oraz gry kolekcjonerskiej

Dark Genesis to połączenie gatunków MMORPG, fantasy oraz strategicznej gry kolekcjonerskiej, stworzone przez Esprit Games. Gra oferuje model Free2Play i unikatowy system rozgrywki Idle RPG MOBA, gdzie sztuczna inteligencja zarządza bohaterami pozwalając graczowi skupić się na taktycznych decyzjach oraz zarządzaniu bohaterami i ich ekwipunkiem.

Dark Genesis 2.0 - gra fantasy MMORPG 3d idle

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

Ocal magiczną krainę przed zagładą

W świecie Dark Genesis gracze wcielają się w rolę mistrza półbogów, których zadaniem jest ocalenie magicznej krainy przed zagładą. Główny wątek gry toczy się w otoczeniu mitologicznych inspiracji, łącząc w sobie elementy różnych kultur i legend. Gracze będą przemierzać różnorodne lokacje, począwszy od egipskich grobowców po chińskie fortyfikacje, w poszukiwaniu skarbów i kluczy do rozwiązania głównego konfliktu.

Dark Genesis 2.0 - gra fantasy MMORPG 3d idle

Kolekcjonuj bohaterów i buduj strategię walki

Mechanika rozgrywki w Dark Genesis opiera się na kolekcjonowaniu bohaterów i budowaniu strategii walki. Gracze zbierają unikalne postacie, które posiadają różnorodne umiejętności i zdolności. Walki odbywają się w czasie rzeczywistym, a gracze muszą odpowiednio ustawić swoją drużynę, aby pokonać przeciwników. Dodatkowym elementem taktyki jest żywiołowy system walki, gdzie poszczególne postacie mają swoje atuty i słabości w zależności od żywiołu, który reprezentują.

Dark Genesis 2.0 - gra fantasy MMORPG 3d idle

Sztuczna inteligencja potrafi zarządzać bohaterami

Gra oferuje również elementy idle, które pozwalają graczom zarabiać nagrody nawet wtedy, gdy nie są aktywnie online. Sztuczna inteligencja zarządza bohaterami w czasie nieobecności gracza, umożliwiając im kontynuację przygody i zbieranie skarbów. Jednym z głównych elementów gry jest rozwijanie postaci poprzez zdobywanie doświadczenia, złota i kryształów. Gracze mogą także ulepszać ekwipunek swoich bohaterów, tworząc coraz potężniejsze przedmioty w kuźni.

Dark Genesis 2.0 - gra fantasy MMORPG 3d idle

Sprawdź swoje szczęście i upoluj upragnionego herosa

Poza standardowymi aktywnościami PvE takimi jak pokonywanie potworów w lochach, gracz zyskuje również dostęp do areny, na której ścierać się może z innymi graczami – tylko najlepszy taktyk może odnieść zwycięstwo w takiej potyczce testując swoje umiejętności i strategie. W trakcie rozgrywki zdobywać można unikalną walutę, która pozwala na losowanie nowych bohaterów - sprawdź swoje szczęście i upoluj upragnionego herosa. Banery do losowania zmieniają się co jakiś czas, więc jeśli polujesz na konkretnego czempiona to lepiej oszczędzaj swoje zasoby! Idlowy aspekt rozgrywki sprawdza się doskonale dla graczy, którzy nie chcą przeznaczać zbyt dużo czasu na rozgrywkę.

Dark Genesis 2.0 - gra fantasy MMORPG 3d idle

Gra zapewnia wiele godzin emocjonującej zabawy

Dark Genesis to połączenie fascynującej historii, różnorodnych bohaterów i innowacyjnej mechaniki rozgrywki, które zapewnią graczom wiele godzin emocjonującej zabawy w magicznym świecie fantasy. Ta dynamiczna mieszanka rozgrywki bogata w kolorową grafikę i wyzwania sprawia, że Dark Genesis to niezwykle atrakcyjna propozycja dla miłośników gier RPG i kolekcjonerskich.

Dark Genesis 2.0 - gra fantasy MMORPG 3d idle

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer

.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]
Fallout 4 - Announcement Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
  • Sonda Dark Genesis 2.0
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee