• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Zestawienie najlepiej zapowiadających się gier 2020 roku

Zestawienie najlepiej zapowiadających się gier 2020 roku

Gry singlowe rozwijają się z roku na rok, zupełnie tak samo, ja w przypadku gier MMO. Nikt nie powinien zamykać się wyłącznie na gry sieciowe ani na gry na automatach. Chociaż prawdą jest, że dają one ogromne poczucie swobody i satysfakcji związanej z byciem lepszym od innych graczy.

Następne lata będą niezwykle owocne pod względem nowości wśród gier wideo. Wszystko to za sprawą zbliżających się premier PlayStation 5 i nowego Xboxa.  Zgodnie z trendami z ostatnich lat znajdzie się w nich cała masa produkcji, które w pewien sposób pozwalają na zabawę w trybie single player, jak i multiplayer. Granice pomiędzy zwykłymi grami posiadającymi tryb multiplayer i MMO bardzo często się zacierają, dlatego każdy powinien zapoznać się ze zbliżającymi się produkcjami.

Playstation

Dwie silne pozycje z Polski, które mogą okazać się największymi premierami 2020 roku

Cyberpunk 2077 to bezsprzecznie najbardziej wyczekiwana pozycja od czasów Wiedźmina 3 w Polsce. Twórcy od wielu lat dozują swoim fanom krótkie informacje na temat swojej produkcji i dopiero w ostatnich miesiącach ruszyła ogólnoświatowa kampania reklamowa, w której ujawniają coraz więcej informacji o tej niezwykle intrygującej grze. Cyberpunk 2077 będzie tym, za co ludzie pokochali serię Wiedźmin (zwłaszcza 3. część). Genialna fabuła, dużo akcji i system rozwoju postaci zaczerpnięty z gier RPG to pewnik. Produkcja zostanie osadzona w futurystycznym uniwersum Cyberpunk 2077. Jeśli wszystko zagra tak, jak w przypadku Wiedźmina, gra będzie murowanym kandydatem do gry roku 2020. Biorąc pod uwagę zwyżkę formy, którą można zaobserwować u firmy CD Projekt RED przy wydawaniu kolejnych części z popularnym zabójcą potworów, możemy być pewni, że otrzymamy jedną z najwybitniejszych produkcji najbliższych lat.

Cyberpunk 2077

Dying Light 2 to sequel udanej gry z 2015 roku. Techland od wielu lat oddaje swoim fanom gry, które zyskują uznanie na całym świecie. Dying Light 2 to produkcja, która została umieszczona w świecie opanowanym przez zombie i inne potężne istoty. Gracz będzie przemierzał miasto, wykonując misje i odkrywając kolejne dzielnice dużej europejskiej metropolii. Twórcy dużą uwagę przykuwają do sposobu przemieszczania się po mieście. Główny bohater jest bardzo dobrze wytrenowany w parkourze, z czego będzie bardzo często korzystał. Nowością w drugiej części gry będą gadżety odblokowywane wraz z postępem rozgrywki, które dodatkowo usprawnią poruszanie się po mieście. Twórcy chwalą się także, że gracz będzie miał ogromny wpływ na życie w konkretnych dzielnicach miasta. Jedno jest pewne, Dying Light to będzie jedna z najgorętszych premier 2020 roku.

Dying Light 2

Najbardziej wyczekiwane produkcje zagraniczne

Baldurs Gate 3 – powrót do fantastycznego świata Forgotten Realms po 20 latach. Ortodoksyjni fani są sceptyczni, aczkolwiek na plus trzeba przyznać, że za produkcję odpowiada Larian Studios, które ma na swoim koncie dwie części rewelacyjnych gier RPG pod tytułem Divinity: Original Sin. Do dzisiaj niewiele wiadomo na temat samej gry, jednak jednego możemy być pewni. Przy tak dużych oczekiwaniach otrzymamy pozycję, którą albo pokochamy, albo znienawidzimy.

Baldur's Gate 3

Watch Dogs: Legion to trzecia już odsłona jednej z głównych serii gier należących do firmy Ubisoft. Twórcy odchodzą od założeń pierwszej części, czyli poważnej gry o hakerach. Watch Dogs: Legion to rozwinięcie marki w mniej realistyczną stronę, co zostało bardzo dobrze przyjęte przez fanów na targach E3. Tym razem główny bohater będzie mógł zwerbować każdą postać spotkaną na ulicy i dołączyć ją do swojej grupy. Grać można będzie nawet 20 różnymi postaciami.

Watch Dogs Legion

Star Wars Jedi: Upadły Zakon to powrót do prawie zapomnianej, ale bardzo szanowanej serii gier akcji osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Akcja gry została umieszczona po trzecim epizodzie filmu, kiedy to zniszczono zakon Jedi, a niedobitki musiały żyć w ukryciu. Gracz wcieli się w rolę młodego padawana, który z czasem doskonale pozna tajniki walki mieczem świetlnym.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Final Fantasy VII Remake – siódma część już wiele lat temu została okrzyknięta jako jeden z najlepszych RPG wszech czasów. Square Enix zdecydowało się na stworzenie całej gry od nowa z wykorzystaniem wszystkich nowości technologicznych. Po rewelacyjnym remake Resident Evil II można się spodziewać co najmniej takiego samego efektu.

Final Fantasy VII Remake

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)

 


 • Ski Jumps logo gry png

  Ski Jumps

  Gatunek: Sportowe & wyścigi
  Tematyka: Skoki narciarskie gry
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.3
.

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Ski Jumps
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee