• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Nowe ikony w menu kierujące do Waszych ulubionych działów

Nowe ikony w menu kierujące do Waszych ulubionych działów

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i rozbudowujemy menu o nowe, popularne na Portalu działy: TOP 7, ZAGRAJMY, PORADNIKI oraz REWOLUCJA. Stosowne ikonki pojawiły się już w interfejsie z prawej strony na górze. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi materiałami, które systematycznie uzupełniamy i rozbudowujemy o nowe tematy. Z chęcią poznamy także Wasze propozycje treści, które mogłyby się pojawić w serwisie – koniecznie piszcie o tym w komentarzach na dole.
 

W Portal MMO zachodzą nieustannie zmiany i rozszerzenia, które mają na celu jego usprawnienie i rozbudowę. Naszą ambicją jest nie tylko zbudowanie największej i najbardziej kompletnej bazy gier MMO, ale także dostarczanie Wam ciekawych i unikalnych treści związanych z grami sieciowymi. Poniżej prezentujemy działy, w których znajdziecie mnóstwo świeżych informacji zarówno o popularnych tytułach, jak i tych niszowych i mniej znanych.

Portal MMO nowe działy

TOP 7

W TOP 7 prezentujemy zestawienia siedmiu najlepszych gier MMO w różnorodnych kategoriach tematycznych tj. MMORPG, fantasy, shootery, karciane i wiele innych. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej różnicować kryteria, więc możecie się spodziewać doboru produkcji między innymi według tematyki, gatunku, popularności, czy ocen naszych i innych graczy. Podkreślamy, że TOP 7 są oparte zarówno na statystykach, jak i subiektywnej ocenie naszych Redaktorów. Jeśli nie zgadzacie się zestawieniami zachęcamy do głosowania w rankingach tworzonych przez społeczność. Możesz ocenić każdy tytuł i przyczynić się stworzenia najbardziej rzetelnego rankingu gier, o czym piszemy TUTAJ.

ZAGRAJMY

Popularny cykl ZAGRAJMY porusza różnorodne zagadnienia związane z grami sieciowymi. Redaktorzy zastanawiają się na przykład nad tym, czy darmowe gry są rzeczywiście bezpłatne lub przybliżają fenomen e-sportu. Każdy materiał zawiera liczne polecenia najciekawszych tytułów, z którymi warto się zapoznać. Cykl jest swego rodzaju drogowskazem pomagającym Wam znaleźć nawet najbardziej wyszukane gry.

PORADNIKI

Tego działu nie trzeba przybliżać. Redaktorzy Portalu pomagają stawiać pierwsze kroki w najciekawszych grach MMO oraz przekazują cenne wskazówki dla zaawansowanych graczy. Oprócz pomocy związanej z grami, możecie tutaj znaleźć także porady jak pomalować figurkę kolekcjonerską ulubionego bohatera z gry lub przyjrzeć się technologii i procesowi druku 3D.

REWOLUCJA

Pod tym hasłem kryję się cykl popularnonaukowy „Wirtualna Rewolucja” opisujący ważne zagadnienia współczesności, którego punktem centralnym są gry komputerowe. Wpisują się one i są częścią znacznie szerszego zjawiska rewolucji cyfrowej determinującej przemiany nowoczesnych społeczeństw na skalę globalną. Cały cykl został podzielony na trzy działy, z których każdy składa się z szeregu artykułów poruszających różnorodne tematy stanowiące zamkniętą całość. Znajdziecie tutaj naukowe podejście do takich zagadnień jak utożsamianie się gracza z bohaterem gry, tworzenie się wirtualnych społeczności, czy wpływ gier komputerowych na popkulturę. Warto!

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
Happy Tower – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Gameplay [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee