• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Jakie atrakcje czekają na nas na Coperniconie 2016?

Jakie atrakcje czekają na nas na Coperniconie 2016?

Copernicon 2016 zbliża się wielkimi krokami. To już siódma edycja największego wydarzenia tego typu w województwie kujawsko-pomorskim. Przekonajcie się sami, jakie atrakcje organizatorzy przygotowali dla Was w tym roku!

Nagroda Literacka im. Jerzego Żuławskiego

Nagroda Literacka im. Jerzego Żuławskiego po raz pierwszy została przyznana 21 października 2008 roku. Utworzono ją pod patronatem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich i z inicjatywy Andrzeja Zimniaka, który będzie jednym z gości tegorocznej edycji Coperniconu. Uroczysta gala będzie częścią programu toruńskiego festiwalu.

Copernicon

Quentin

Quentin to druga najstarsza nagroda fandomu RPG w Polsce, przyznawana od 1999 roku najlepszym i najmniej znanym twórcom scenariuszy gier fabularnych. Ogłoszenie jego finalistów odbędzie się 15 września 2016 roku, a na Coperniconie będzie okazja do poznania zwycięzcy.

Książkobranie

Ksiązkobranie to inicjatywa, dzięki której czytelnicy mogą wymieniać się między sobą swoimi książkami, komiksami czy mangami. W zeszłym roku specjalnie zorganizowany punkt wymiany cieszył się sporym zainteresowaniem wśród uczestników Coperniconu, co sprawiło, że tegoroczna akcja będzie trwała przez wszystkie trzy dni festiwalu.

Bal Cosplay

Ciekawym punktem programu Coperniconu 2016 jest również Bal Cosplay, który odbędzie się w Dworze Artusa. To idealna okazja dla tych, którzy chcą się choć przez parę godzin poczuć jak w bajce, bawiąc się w rytmie walca wiedeńskiego.

Copernicon Toruń

Konkurs Cosplay

Zawsze powtarzamy, że absolutnie żaden konwent fantastyczny nie może obyć się bez porządnego konkursu cosplayu. Od 26 sierpnia do 11 września uczestnicy mogą zgłaszać swoje kostiumy i potem stanąć w szranki podczas Coperniconu. Impreza odbędzie się również w Dworze Artusa.

Jak widać, organizatorzy tegorocznego Coperniconu robią wszystko, żeby każdy uczestnik znalazł na miejscu coś dla siebie. Poza typowymi konwentowymi atrakcjami mamy tutaj kilka naprawdę interesujących pozycji, dzięki czemu nie będzie mowy o nudzie. Do zobaczenia w Toruniu!
 

paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 


 • League of Angels 4 Heaven's Fury logo gry png

  League of Angels 4 Heaven's Fury

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: MMO w świecie fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: Youzu Interactive
  Wydawca: Youzu Interactive
  Platformy: PC, smartfon

  • 8.2
  • 0.0
  • 8.3
.
 • Sonda League of Angels 4 Heaven...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee