• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

INDIE GAMES: CodeRed: Agent Sarah's Story - Trzy dni z życia agentki

INDIE GAMES: CodeRed: Agent Sarah's Story - Trzy dni z życia agentki

Nasz najnowszy materiał z cyklu INDIE GAMES poświęcamy oryginalnej grze CodeRed: Agent Sarah’s Story, stworzonej przez polskie studio LivinThing Studio. To bardzo ciekawa produkcja, nawiązująca do klasyki gatunku point & click.

W CodeRed: Agent Sarah’s Story wcielamy się w rolę tytułowej agentki specjalnej, której zadaniem jest rozwiązać powierzone jej śledztwo. Gra ma do zaoferowania ciekawy, rozbudowany scenariusz, który będzie stopniowo rozwijany poprzez dodawanie nowych epizodów.

CodeRed: Agent Sarah's Story

Oto kilka słów od twórców CodeRed: Agent Sarah's Story:

"Nazywamy się LivinThing Studio i jesteśmy pasjonatami wirtualnej rozrywki. Tworzymy naszą pierwszą grę niezależną o nazwie CodeRed: Agent Sarah’s Story – epizod I. Nad projektem pracujemy zdalnie jednak najważniejsze decyzje podejmujemy na spotkaniach w naszym centrum dowodzenia. CodeRed jest grą o tematyce sensacyjno-przygodowej z interfejsem point & click. Grę wydajemy w postaci serii epizodów ukazujących całą historię agentki specjalnej Sary Young oraz śledztwa, z którym przyjdzie jej się zmierzyć.

Gameplay jest oparty o klasyczny model point & click i wyróżniają go obszerny scenariusz, ręcznie malowana grafika, autorska muzyka, konieczność podejmowania wyborów moralnych oraz system osiągnięć. Ciekawostką może być również fakt wprowadzenia do śledztwa elementów social, dzięki którym podczas rozgrywki można napotkać swoich własnych znajomych w rolach informatorów, podejrzanych lub kapusiów.

Podzieliliśmy grę na trzy epizody, które odpowiadają trzem dniom śledztwa. Obecnie mamy przyjemność zaprezentować pierwszy z nich. Po jego ukończeniu gracze będą mieli możliwość porównania swoich punktów i rozpoczęcia śledztwa od nowa. Oznacza to możliwość podejmowania odmiennych decyzji oraz prowadzenia rozgrywki w inny sposób. CodeRed oferuje darmowy dostęp do gry z mikropłatnościami. Proponujemy też jednorazowy zakup karty VIP w sklepie gry.

Zapraszamy do gry!"


My również gorąco zachęcamy do zapoznania się ze stroną projektu TUTAJ.
Zainteresował Cię CodeRed?
Przeczytaj recenzję gry napisaną przez Kamila.

Zobacz inne niezależne produkcje,
które opisaliśmy.

 

Tworzysz gry i chciałbyś, abyśmy przyjrzeli się Twojemu tytułowi? Napisz do nas na [email protected] i zgłoś swój projekt - jeśli nam się spodoba, zaprezentujemy go!

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • CodeRed: Agent Sarah's Story logo gry png

  CodeRed: Agent Sarah's Story

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Sensacyjno-przygodowa
  Grafika: 2D
  Producent: LivinThing Studio
  Wydawca: LivinThing Studio
  Platformy: Windows

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Happy Tower – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Trailer [Full HD]
World of Warships Legends – Gameplay [Full HD]
World of Warships Legends – Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda CodeRed: Agent Sarah's St...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee