• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Copernicon 2021 - akredytacje już dostępne

Copernicon 2021 - akredytacje już dostępne

Organizatorzy Festiwalu Gier i Fantastyki Copernicon właśnie udostępnili rejestrację na wydarzenie. Przypominamy, że Copernicon 2021 planowany jest na ostatni weekend września, czyli 24-26.09. W tym roku Festiwal odbędzie się wyjątkowo w Cyberprzestrzeni dzięki aplikacji Gather Town. Umożliwia ona uczestnictwo w festiwalu z dowolnego miejsca na świecie bez utraty unikalnej atmosfery konwentu fantastyki oraz stworzenie wrażenia faktycznej bliskości z innymi uczestnikami.

Z przyjemnością informujemy, że można już uzyskać wejściówkę na Copernicon! Wszystkie szczegóły znajdują się pod tym linkiem: https://copernicon.pl/produkt/wejscie-na-konwent/ W tym roku Festiwal odbywa się w formule zapłać ile chcesz, dlatego Organizatorzy nie podają ani minimalnej, ani maksymalnej kwoty, za jaką przysługuje na niego wstęp - decyzję każdy uczestnik może podjąć indywidualnie. Możliwe będzie również przetestowanie wydarzenia przed podjęciem decyzji o wsparciu finansowym: wystarczy podać kwotę 0.
Wirtualny Copernicon 2021
Jednocześnie uruchomiono również możliwość kupienia biletu wspierającego, który poza wstępem na Copernicon oferuje również mały zestaw akredytacyjny składający się z etui na identyfikator, smyczy z logo konwentu oraz unikatowego identyfikatora Coperniconu 2021, dostępnego jedynie w tym pakiecie. Można go kupić pod tym linkiem: https://copernicon.pl/produkt/bilet-wspierajacy/. Ponadto w sklepie dostępne są koszulki oraz gadżety z grafikami Coperniconu 2021. Wśród nich dostępne są dwa kroje koszulek, a także gadżety codziennego użytku, takie jak podkładka pod mysz, kubki, powerbank, słuchawki z mikrofonem, a nawet… otwieracz do butelek. Ich zakup to kolejny sposób wsparcia organizacji wydarzenia, a przy okazji zyskania ładnego gadżetu o praktycznym zastosowaniu. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczany w całości na rzecz organizacji Festiwalu, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą: https://copernicon.pl/sklep/

Przypominamy także, że jest już dostępny program Festiwalu. Składa się on z aż 11 bloków tematycznych: azjatyckiego, popkulturowego, literackiego, popularnonaukowego, gier planszowych, gier elektronicznych, RPG, sesji RPG, konkursowego, okołofestiwalowego, a także spotkań fandomowych. Do dyspozycji uczestników będzie kilkaset godzin atrakcji, które rozpoczną się w piątek o godz. 16:00, a zakończą w niedzielę o godz. 17:00. Ze szczegółowym programem można zapoznać się pod tym linkiem: https://copernicon.pl/program/. Został on ujęty zarówno w jednej, dużej tabeli umożliwiającej całościowe przeglądanie programu, jak i z podziałem na poszczególne bloki zawierającym również krótki opis atrakcji. Copernicon 2021 odbywa się dzięki wsparciu w postaci dofinansowania z Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Wydziału Kultury Miasta Toruń.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)

 


 • Forge of Empires logo gry png

  Forge of Empires

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Różne epoki historyczne (MMOSG)
  Grafika: izometryczna
  Producent: InnoGames GmbH
  Wydawca: InnoGames GmbH
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Forge of Empires - Gameplay
Forge of Empires - drugi gameplay
Forge of Empires - Oceaniczna przyszłość [Full HD]
 Forge of Empires - Jak grać, początki i ważne podpowiedzi [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda Forge of Empires
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee