• ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

PokeWalki

gra PokeWalki

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Pokemony online
Grafika: tekstowo-graficzna
Producent: FHU eMKa
Wydawca: FHU eMKa
Platformy: Przeglądarka
Premiera:
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: brak
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 206. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
64.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.0
OCENA REDAKCJI 5.3

PokeWalki to darmowa gra przeglądarkowa, która przeniesie Cię w fascynujący świat pokemonów online. Dzięki rozgrywce poczujesz się jak prawdziwy trener, łapiąc pokemony, szkoląc je, a także rozmnażając i uczestnicząc w bitwach pomiędzy nimi. Dzięki grze PokeWalki przeżyjesz niesamowite przygody i przypomnisz sobie dawne czasy. Podróżuj, łap pokemony i zostań najlepszym trenerem i mistrzem sympatycznych stworków. W grze znajduję się cała masę lokacji do odwiedzania z ciekawymi pokemonami, przedmiotami i zagadkami do rozwiązania. Trenuj swoje pokemony i mierz się z Liderami Sal, Megatrenerami, w Komnatach Legend oraz z innymi trenerami.

W grze znajdziesz wiele elementów, które sprawiają, iż rozgrywka jest mega ciekawa: megaprzedmioty i możliwości Mega Ewolucji pokemonów. Podczas rozgrywki będziesz mógł rozmnażać między sobą swoje pokemony, a co za tym idzie, odkryjesz ich unikatowe gatunki. W tej grze przeglądarkowej będziesz miał możliwość na walki turowe między pokemonami, zupełnie jak w grach na konsolę! PokeWalki łączy aż VI generacji pokemonów w regionach KALOS, Kanto, Johto, Sinnoch, Unova oraz Hoenn. Gra oferuje także codzienne turnieje, dzięki czemu będziesz mógł zmierzyć się z graczami na swoim poziomie. Podczas rozgrywki będziesz mógł założyć oraz prowadzić swój własny ogródek z jagodami.

Na różnych etapach gry czekają na Ciebie misje od profesorów, dzięki czemu będziesz poznawać coraz to nowsze tereny oraz same pokemony. Podczas rozgrywki czekają na Ciebie osiągnięcia, które możesz zdobywać i za które dostaniesz świetne nagrody. Liga Pokemon w uniwersum PokeWalki składa się zaś z doświadczonych graczy z mocnymi pokemonami, na których czekają niesamowite nagrody oraz sława. Podczas gry istnieje możliwość licytowania przedmiotów i pokemonów, a także wystawianie ich na aukcjach. Daj się porwać niesamowitemu uniwersum PokeWalk i przeżyj fascynujące przygody ze swoimi pokemonami.


.

Zobacz podobne więcej z tego działu

PokeWalki - Gameplay [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]
Fatal Force - MMORPG - Trailer

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
  • Sonda PokeWalki
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee