• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

WYNIKI KONKURSU: Rozdajemy figurki 3D bohaterów z popularnych gier!

WYNIKI KONKURSU: Rozdajemy figurki 3D bohaterów z popularnych gier!

Rozstrzygnięcie Konkursu

Po wnikliwej i dokładnej analizie wszystkich otrzymanych zgłoszeń (naliczyliśmy się ich prawie 100) wyłoniliśmy sześciu szczęśliwców, do których trafią nasze figurki! Przyznajemy, że wybór nie był łatwy, ponieważ poziom i jakość Waszych wypowiedzi jest bardzo wysoka. Niezmiernie cieszy nas, że niektórzy stworzyli małe działa literackie. Widać, że wielu z Was z niezwykłą pasją opowiada o swoich ulubionych tytułach, które często latami towarzyszą w Waszym życiu. Wiele komentarzy nas rozbawiło, inne były intrygujące a przy niektórych można było się wręcz wzruszyć ;)

W tym miejscu dziękujemy wszystkim za tak liczne uczestnictwo i wsparcie, jakie zapewniliście niniejszemu wydarzeniu! Specjalne podziękowania należą się także fundatorowi nagród - firmie 3dl.tech!

Konkurs Portal MMO nagrody figurki kolekcjonerskie

Lista Zwycięzców

Nie przeciągając dłużej przedstawiamy listę sześciu Zwycięzców:
 

Figurka Wampira ze Skyrim wędruje do Scroll001 za intrygujący komentarz pokazujący, że gra może być „piękna” ;) Niech figurka służy Ci co najmniej kilka dobrych dekad!
 

Figurka Miss Zombie z Dying Light wędruje do Sandra Pomorska, która z niezwykła pasją napisała o The Last of Us, jej „grze idealnej”. Miss Zombie będzie świetnie wpisywała się w klimat walki o przetrwanie.
 

Figurka Łowczyni Demonów z Diablo wędruje do Rafał Kaleta za długą, ale niezwykle wciągającą opowieść o jego ulubionej grze Fable, która wyraźnie wpisała się w jego życie. Niech Łowczyni przypomina Ci o tej historii ;)
 

Figurka Zombiaka z Dying Light wędruje do Lukasix za konkretne wypunktowanie zalet gry pochądącej z polskiego studia. No kurczę, to masz tą figurkę Zombiaka!
 

Figurka Mr Zombie z Dying Light wędruje do Kola11 za krótka, ale emocjonującą wypowiedź, która nas szczerze urzekła. Niech figurka przypomina Ci o tym konkursie i o tym jak uwielbiasz zombie ;)
 

Figurka Diany z League of Legend wędruje do Szymolas, który intrygująco opisał w jaki sposób gra Ratchet & Clank towarzyszyła mu przez całe życie i na nie wpłynęła. Niech Diana przypomina Ci o dziecku, o którym wspominałeś w swojej opowieści ;)
 

Wszystkie fascynujące figurki możecie zobaczyć TUTAJ!

Niespodzianka - nagrody pocieszenia!

W związku z tym, że niektóre wypowiedzi przegrały dosłownie o przysłowiowy „włos”, postanowiliśmy przekazać dodatkowe nagrody pocieszenia w postaci sześciu limitowanych koszulek Portal MMO!

Unikalne t-shirty wędrują zatem do: Michał Strączyński, Strzelba454, Mattaffix, Mateusz Starachowski, Szymek099, Ihnatii Korzhevoi.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy nagród! Abyśmy mogli przekazać Wam figurki i koszulki prosimy o wysłanie na maila [email protected] swojego adresu, na który mamy wysyłać nagrody.

Kolejny konkurs wkrótce!

Duże zainteresowanie naszym wydarzeniem przyspieszyło decyzję o przygotowaniu kolejnej edycji, tak więc już niedługo będziecie mogli spróbować swoich sił ponownie! Gorąco zapraszamy więc do śledzenia Portal MMO oraz naszego profilu na fb. Więcej informacji o kolejnym konkursie już niedługo!

W komentarzach napiszcie figurki z której gry i jakiej postaci chcielibyście otrzymać w następnej edycji – postaramy się je przygotować!

Garść statystyk

Konkursowego newsa oraz galerię z nagrodami obejrzało ponad 6.500 unikalnych użytkowników, którzy pozostawili prawie 150 komentarzy (w tym niecałe sto zgłoszeń) oraz udostępnili lub polajkowali go ponad 400 razy.

Wszystkie wypowiedzi w konkursie wygenerowały 85.000 znaków, co oznacza, że wyszłaby z tego 80-ciostronnicowa książka.

Średni czas kontaktu z konkursem wynosił prawie 2 minuty.

Informacja o konkursie (w postaci różnego rodzaju form reklamowych) została wyświetlona 200.000 razy i zobaczyło ją około 100.000 osób!

O wydarzeniu pisało wiele stron i portali, dzięki czemu o konkursie było bardzo głośno - oto niektóre z nich:
newseria.plkonkursy-gracza.plcentrumpr.ple-konkursy.infobiuroprasowe.plsupernovainteractive.plaktualnekonkursy.pl

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)

 


 • Ski Jump Simulator logo gry png

  Ski Jump Simulator

  Gatunek: MMORPG
  Tematyka: Gra w skoki narciarskie
  Grafika: 2D
  Producent: SuperNova Interactive
  Wydawca: SuperNova Interactive
  Platformy: WWW, PC, smartfon

  • 7.9
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ski Jump Simulator - Real Find - muzyka z gry [feat. AMBA]
Jak wykonać skok narciarski? - Ski Jump Simulator [Full HD]
Ski Jump Simulator - Gameplay - Prezentacja Gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ETERNAL FURY - FANTASY
 • Sonda Ski Jump Simulator
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Kultowa "Gra w Małysza" powróciła! 1
  • Perfekcyjnie dopracowana mechanika skoków 0
  • Dostępna bez instalacji na PC i smartfonie 0
 NEWSY
najnowszee