• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Thorgal: Gra fabularna - Polscy twórcy przygotowują innowacyjną adaptację komiksowego fenomenu

Thorgal: Gra fabularna - Polscy twórcy przygotowują innowacyjną adaptację komiksowego fenomenu

Wydawnictwo Dark Rabbit ogłosiło swój najnowszy projekt, którym jest Thorgal: Gra fabularna. Ta innowacyjna produkcja stawia polskich graczy w samym centrum świata znanego z legendarnych komiksów. Dark Rabbit zamierza stworzyć pierwszą w historii grę fabularną RPG osadzoną w uniwersum Thorgala. Wraz z zapowiedzią gry, wydawnictwo ujawniło, że Thorgal: Gra fabularna będzie oryginalną produkcją, stworzoną przez polskich twórców specjalnie dla fanów komiksu. Pisarz Łukasz Orbitowski odpowiada za aspekt fabularny, podczas gdy wydawnictwo skupia się na dopracowaniu mechaniki gry.

Thorgal: Gra fabularna - komiks role playing game

Twórcy Dark Rabbit zdradzili, że pewne pomysły mechaniczne z ich poprzednich RPG-ów, takich jak MidGuard i Herosi vs Horrory, zostaną wykorzystane także w Thorgal: Gra fabularna, ale w bardziej przystępnej formie. Zbiórkę na grę Thorgal można już wesprzeć na stronie Gamefound.com. Oficjalna strona produkcji jest już dostępna dla zainteresowanych a zbiórka rozpoczęła się w maju 2023 roku i potrwa do lipca.

Thorgal: Gra fabularna - RPG komiks role playing game

Projekt tworzony przez Artura Szymałę, Dawida Wolskiego i Łukasza Orbitowskiego wiernie przenosi najważniejsze elementy znane z komiksów Thorgal, łącząc je z mechaniką typową dla gier fabularnych. Podręczniki Thorgal: Gra fabularna będą dostępne w trzech wersjach językowych: polskim, francuskim i angielskim. Sesja w polskiej grze RPG Thorgal przewidziana jest na około 2 godziny i przeznaczona jest dla 2-8 osób.

Thorgal: Gra fabularna - komiks role playing game RPG

Autorzy opisują najważniejsze atrakcje Thorgal: Gra fabularna:

# Pierwsza gra fabularna osadzona w uniwersum komiksów Thorgal!
# Zasady oparte na mechanice k20 oraz zasobach dających pełną kontrolę nad grą!
# Możliwość rozbudowy własnej osady! Stwórz swoją bezpieczną przystań, w której drużyna będzie mogła odpocząć pomiędzy kolejnymi wyprawami!
# Unikalny świat dla miłośników wikingów oraz fantastyki, łączący elementy fantasy i science fiction!

Thorgal: Gra fabularna - komiks role playing game RPG

Twórcy mają nadzieję, że Thorgal: Gra fabularna oraz inne gry planszowe z uniwersum Thorgala spotkają się z zainteresowaniem i entuzjazmem polskich graczy. Seria komiksowa Thorgal, której graficzna strona była autorstwa Grzegorza Rosińskiego ma ogromny potencjał, który teraz zostanie przeniesiony do pełnoprawnej gry. Najpopularniejsze komiksy serii Thorgal takie jak Czarna Galera, Zdardzona Czarodziejka, czy Alinoe przyciągają rzeszę oddsanych fanów.
Thorgal: Gra fabularna - komiks role playing game
Czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń i kolejne informacje dotyczące Thorgal: Gra fabularna oraz innych adaptacji z tego świata tj. gra karciana. Oto otwiera się nowa era dla fanów Thorgala, którzy będą mogli wcielić się w bohaterów i odbyć niezapomniane przygody w tym fascynującym uniwersum.


Dołącz do zbiórki Thorgal: Gra Fabularna na GameFound
 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Lineage II logo gry png

  Lineage II

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: NCsoft
  Wydawca: NCsoft
  Platformy: PC

  • 8.0
  • 0.0
  • 8.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage II - Gameplay
Lineage II - drugi gameplay
Lineage II - Underground Trailer [HD]
Lineage II: Helios Trailer [Full HD]
Trailer Resmi Lineage II: Revolution Korea [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Lineage II
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee