• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Raid: Shadow Legends z najnowszymi aktualizacjami

Raid: Shadow Legends z najnowszymi aktualizacjami

Studio Plarium, odpowiedzialne za Raid: Shadow Legends aktywnie wspiera i rozwija swoją produkcję na każdej z dostępnych platform, za co z pewnością należą się słowa pochwały. Często aktualizowana strona internetowa gry oraz jej forum dostarczają wielu informacji na temat bieżących wydarzeń i najnowszych aktualizacji. Ostatnie z nich są bardzo obiecujące.

Raid: Shadow Legends pozbędzie się niechcianych przypadków zakładania wielu kont przez tych samych użytkowników. Jest to zdecydowanie sytuacja niepożądana w większości gier sieciowych, ponieważ może prowadzić do szeregu nadużyć. W tym wypadku, twórcy poinformowali o możliwym usuwaniu takich kont w przypadkach, gdy dany gracz będzie posiadał 5 lub więcej kont. Zachowane zostaną te, które były ostatnio używane oraz takie z najwyższym poziomem. Aby zapobiec takim zdarzeniom w przyszłości, twórcy zdecydowali się na bardziej szczodre obdarowywanie graczy bonusami.
Raid: Shadow Legends aktualizacje gra fantasy
Z kolei łatka oznaczona numerem 1.5 do Raid: Shadow Legends przynosi ze sobą specjalne i limitowane czasowo wydarzenia. Wraz z nadejściem takowego eventu, ogłoszone zostaną konkretne zadania, których wykonanie przyniesie graczom punkty i specjalne nagrody. Poza tym, wdrożony zostanie czat dla klanów, dostępny oczywiście tylko dla członków. Dodano i usprawniono również szereg kwestii technicznych, czy to związanych z działaniem gry na poszczególnych urządzeniach (jak telefony z systemem Android), oraz samą zawartością ekwipunku czy okien w grze.
Raid: Shadow Legends
Gra ze stajni studia Plarium jest niezwykle chwalona choćby za swoją oprawę wizualną i zastosowany styl graficzny. W obliczu ciągłych prac nad ulepszeniem produkcji, zdecydowanie warto dać jej szansę i przekonać się, co ma do zaoferowania. Zarówno na PC, jak i na ulubionych platformach mobilnych z systemem iOS bądź Android.

Raid: Shadow Legends aktualizacje gra fantasy

 

Zainteresował Cię Raid: Shadow Legends?
Koniecznie przeczytaj recenzję Dawida.


Raid: Shadow Legends znalazł się w naszym zestawieniu TOP 7 GRY NA TELEFON.
Zobacz jaką wywalczył pozycję.

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.

 


 • Raid: Shadow Legends logo gry png

  Raid: Shadow Legends

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy RPG
  Grafika: 3D
  Producent: Plarium
  Wydawca: Plarium Global Ltd
  Platformy: PC, iOS, Android

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Raid: Shadow Legends - Gameplay [FullHD]
RAID: Shadow Legends - Galek - Who am I? [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
Fatal Force - Mobile Gameplay [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Raid: Shadow Legends
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee