Serdecznie zapraszamy na Whomanikon 2, który odbędzie się w dniach 1 – 2 kwietnia 2017 roku! Jest to kolejne wydarzenie, które objęliśmy naszym patronatem medialnym.
Whomanikon jest wyjątkowym wydarzeniem fantastycznym w Polsce, bo całkowicie zostało poświęcone kultowemu brytyjskiemu serialowi „Doctor Who”. Być może warto wybrać się na tę imprezę, żeby zakosztować nieco odrobiny szaleństwa?
Organizatorzy obiecują przede wszystkim świetną zabawę w zakręconym gronie fanów serialu. W budynku Arteteki Wojewódzkiej Biblioteki w Krakowie czekają na Was liczne prelekcje, panele dyskusyjne, konkursy (również cosplay), gamesroom z grami na licencji serialu, sesje, zajęcia i przeróżne stoiska.
Co więcej, wstęp na drugą edycję Whomanikonu jest zupełnie darmowy. Co Wy na to? Będziecie?
Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia TUTAJ
Portal MMO Team
Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Walka z siłami ciemności
Grafika: 2D
Producent: Esprit Games
Wydawca: Esprit Games
Platformy: Przeglądarka, smartfon
Chcesz ocenić tą grę?
DOŁĄCZ do naszej społeczności i zagłosuj!
Ocena | Premiera | |
6. Lineage II | 7.7 | 2003 |
7. Metin2 | 7.7 | 2004 |
8. Dark Genesis 2.0 | 7.7 | 2021 |
9. World of Chaos | 7.7 | 2021 |
10. Lineage II Essence | 7.7 | 2019 |