• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Portal MMO patronem medialnym pierwszej edycji Cytadeli!

Portal MMO patronem medialnym pierwszej edycji Cytadeli!

Z przyjemnością informujemy, że Portal MMO obejmuje swoim patronatem pierwszą edycję Festiwalu Fantastyki „Cytadela”, która odbędzie się w dniach 26-28 maja 2017 roku w Nowym Dworze Mazowieckim, na terenie Twierdzy Modlin.

200 000 000 cegieł fantastyki

Cytadela to młodsza siostra giżyckiej Twierdzy, na której mieliśmy okazję gościć we wrześniu. Pamiętacie pewnie, że podkreślaliśmy wtedy genialny klimat wydarzenia odbywającego się na zabytkowej twierdzy. To dla nas świetna wiadomość, że organizatorzy poszli za ciosem i postanowili zorganizować kolejny taki festiwal.

Cytadela Portal MMO

Przez trzy dni teren Twierdzy Modlin gościć będzie licznych fanów fantastyki, którzy do wybory będą mieli następujące bloki: literacki, filmowy, serialowy, popularno-naukowy, komiksowy, warsztatowy oraz pokazowy. Znajdzie się także miejsce dla mangi i anime. W planie przewidziane są również sesje RPG, LARP-y, a na najodważniejszych czeka Escape Room. Będzie Games Room oraz blok gier elektronicznych, a młodzi, ambitni artyści zaprezentują swoje prace poświęcone fantastyce. Nie zabraknie też konkursu Cosplay, wystawców oraz pokazu mody alternatywnej.

To jeszcze nie koniec atrakcji, bo na terenie festiwalu przygotowana zostanie Zona, która szczególnie przypadnie do gustu fanom klimatów post apokaliptycznych. Nie zabraknie też czegoś dla miłośników słowiańskiego folku. Wieczorami natomiast uczestnicy będą mogli spędzić czas podziwiając pokazy świetlne i słuchając muzyki oferowanej przez DJ-ów oraz zespoły.

Biorąc pod uwagę ogromny wysiłek, jaki organizatorzy włożyli w organizację Twierdzy myślimy, że Cytadela będzie niesamowicie ciekawym i udanym wydarzeniem. My tam będziemy, a Wy?

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie oraz profilu facebookowym wydarzenia!
 

paweł gołebioski

Paweł Gołębioski

Student translatoryki na Uniwersytecie Gdańskim. Marzy o karierze tłumacza literatury. Prawie od urodzenia przesiąknięty „Gwiezdnymi Wojnami” i filmami o Batmanie, który do dzisiaj jest jego ulubionym superbohaterem. Swoją przygodę z grami rozpoczynał od serii „Grand Theft Auto” i „Guild Wars”. Jak sam mawia, konwenty fantastyczne to jego środowisko naturalne.
 


 • Game of Thrones: Winter is Coming logo gry png

  Game of Thrones: Winter is Coming

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Uniwersum 'Gry o Tron'
  Grafika: 3D
  Producent: Yoozooo Games
  Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
  Platformy: WWW

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.7
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Game of Thrones: Winter is Coming - Gameplay [HD]
Game of Thrones: Winter is Coming - CGI Long Trailer [Full HD]
Game of Thrones: Winter is Coming - Gameplay - Zaczynamy grać [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]
 • Sonda Game of Thrones: Winter i...
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee