Na co warto zwrócić uwagę, wybierając sloty online? • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając sloty online?

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając sloty online?

Gry slotowe, czyli popularne automaty, są jedną z najpopularniejszych form rozrywki w internetowych kasynach. Dlaczego sloty online są tak często wybierane? Przede wszystkim ze względu na swoje wyjątkowe motywy i design, a także łatwe do zrozumienia zasady, które torują drogę do zysków. Jednak wybór slotu nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Atrakcyjny wygląd to nie wszystko nawet w świecie automatów. Warto brać pod uwagę także kilka kwestii technicznych.

Marka producenta świadczy o jakości i uczciwości slotu

Producent to jedna z pierwszych rzeczy, na które powinien zwrócić każdy użytkownik kasyna internetowego. Firma o dobrej reputacji nigdy nie zaryzykowałaby wypuszczenia na rynek wątpliwej jakości slotu online, w którym roi się od błędów. Często zdarza się to jednak w przypadku mało znanych dostawców. Nie jest tajemnicą, że niektóre pozbawione skrupułów studia nie stronią od współpracy z oszustami i celowo tworzą oprogramowanie niskich lotów.

Współczynnik zwrotu jest ważny, jeśli pilnujesz budżetu

Sloty online programowane są z różnymi współczynnikami zwrotu do gracza. Wskaźnik RTP (ang. Return to Player) wyrażany jest procentowo i powinien być wskazany w opisie danej gry slotowej. Przyjmuje się, że współczynnik optymalnie powinien wynosić od 94 do 96 procent. Jeśli wynosi 97%, możemy mówić o slocie z wysokim RTP. Warto jednak pamiętać, żeby nie brać pod uwagę wyłącznie samych liczb. Deklarowany procent może bowiem dotyczyć różnych długości gry (krótka, średnia lub długa). Jeśli chcesz poznać dokładny współczynnik zwrotu danego slotu na określonej długości, musisz obliczyć go samodzielnie lub poszukać odpowiedzi na forach tematycznych, niezależnych stronach o slotach lub zapytać ekspertów.

Jackpot jest atrakcyjny nie tylko pod kątem potencjalnych zysków

Szansa na zdobycie jackpotu przyciąga wielu użytkowników do danego slotu online. Tym bardziej, gdy pula w automacie rośnie progresywnie do naprawdę ogromnych kwot. Wśród hazardzistów krąży opinia, jakoby jackpoty wpadały w ręce graczy, którzy stawiali duże zakłady. Z tego względu wielu użytkowników woli stawiać standardowej wielkości zakłady w slotach bez jackpotów. Teza ta nie ma jednak żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Mowa w końcu slotach, które działają na podstawie generatorów liczb losowych – niezależnie od tego czy są progresywne, czy nie. Automatu nie obchodzi, jak duży zakład postawił gracz.

Czy cykl jest brany pod uwagę przy tworzeniu zwycięskiej kombinacji?

Niektórzy użytkownicy wierzą, że odkryli sekret slotów online. Mianowicie, że automat pozwala Ci wygrać po wykonaniu określonego cyklu. Oczywiście, ma się to dziać szybciej, im więcej graczy spędza czas przy określonym tytule. Także i w tym przypadku nie ma żadnych statystyk, które potwierdzałyby tę opinię.

Czy wielkość zakładów ma znaczenie przy określaniu wygranej kwoty?

Minimalne stawki zakładów pozwalają na zdobycie zwycięskich kombinacji, jednak w takich przypadkach wygrane są równie małe. Jednocześnie, ustawienie zakładu na średnie lub duże kwoty de facto zmniejsza prawdopodobieństwo wygranej, ale potencjalne zyski są w tym wypadku naprawdę konkretne. Podobnie jak w przypadku pozostałych powyższych przypadków, także i tutaj nie możemy liczyć na potwierdzenie ze strony ekspertów.

Czy rundy bonusowe zwiększają szanse graczy?

Zdecydowanie tak. Rundy bonusowe w grach pomagają przy osiąganiu zysków. Są nie tylko ciekawe z punktu widzenia samej rozgrywki, ale zwiększają także wartość pierwotnie postawionej kwoty.
 


 • RoboManiac logo gry png

  RoboManiac

  Gatunek: Inne
  Tematyka: Walki robotów
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: YEPS!? GmbH Cologne
  Wydawca: YEPS!? GmbH Cologne
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.0
  • 0.0
  • 7.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

RoboManiac - gameplay [HD]
Final Fantasy XIV - Czy to najlepsze MMORPG i czy warto zagrać w FFXIV?
Final Fantasy VIX - Gameplay - Początek [Full HD]
Final Fantasy XIV - Poradnik dla początkujących - Podpowiedzi [Full HD]
OGame – New Teaser Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - ANGELS FURY - FANTASY
 • Sonda RoboManiac
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze