• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Fantastyczny Sabat Fiction-Fest coraz bliżej!

Fantastyczny Sabat Fiction-Fest coraz bliżej!

Już po raz szósty w Kielcach odbędzie się festiwal fantastyki Sabat Fiction-Fest. Na to sierpniowe wydarzenie zapraszają Stowarzyszenie Sabat Fiction oraz Targi Kielce S.A. Lecz nie tylko. Również i my - Portal MMO  mamy tę przyjemność sprawować patronat nad wydarzeniem i serdecznie Was zapraszamy na to niesamowite wydarzenie!

Sabat Fiction-Fest będzie miało miejsce w dniach 16 – 18 sierpnia na hali Targów Kielce. Będzie to miejsce pełne popkultury, gier i miłośników fantastyki w każdym możliwym wydaniu. Tegorocznym motywem przewodnim będą Legendy Świętokrzyskie i to właśnie na nich koncentrować się będą niesamowite atrakcje. Podczas konwentów będziecie mieli okazję wkroczyć w świat smoków, poznać syreny i inne mitologiczne stworzenia. Ponadto na Arenie Sabatu będziecie mieli okazję stoczyć pojedynek o honor, przeżyć historię niczym w książce fantasy rozgrywającą się przy podręcznikach RPG, czy odegrać realną historię podczas LARPu.
Sabat Fiction-Fest
I to nie koniec. Miłośnicy Kultury Dalekiego Wschodu znajdą podczas konwentu specjalny blok o tematyce wschodnioazjatyckiej. Pytacie co z graczami – zarówno tymi komputerowymi jak i konsolowymi. Otóż całą zabawę będą mogli rozgrywać przy ponad 100 stanowiskach, gdzie znajdą nie tylko nowe tytuły, lecz także klasyki.  Oczywiście nie zabraknie strefy gier planszowych i karcianych – aż 600 tytułów czeka, aby w nie zagrać. Idąc dalej, traficie do największej w Polsce czytelni komiksów, strefy karaoke i pokazów cosplay. Ponadto odbędzie się mnóstwo prelekcji, warsztatów, odwiedzą nas niesamowici wystawcy i goście specjalni. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć.
Sabat Fiction-Fest
Jeśli Wasza stamina nieco podupadnie nie ma się co martwić, punkty gastronomiczne zaoferują Wam odpowiednią dawkę mocy. A dla osób zostających na dłużej czekać będzie hala noclegowa, gdzie wystarczy śpiwór, materac bądź karimata, a regeneracja gwarantowana.

Nieważne czy jedziecie na Sabat Fiction-Fest po raz pierwszy czy szósty. Jedno jest pewne – na pewno nie będziecie się nudzić! Zatem drogie miłośniczki i miłośniczy fantastyki przybywajcie w sierpniu na Hale Targów Kielce i spędzie wyjątkowy weekend nie z tego świata. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć TUTAJ
 

Ewelina Lechowicz

Ewelina Lechowicz

Po ukończeniu questa na Politechnice Wrocławskiej ewoluowała na laborantkę w wodociągach w swoim rodzinnym mieście. Wolne chwile spędza na czytaniu książek, tworzeniu grafiki, rękodzieła i robieniu zdjęć. Wieczorne sesje wśród gier są dla niej odskocznią od całej rzeczywistości. Na ogół jest miłą, spokojną i zamkniętą w swoim świecie dziewczynką. Lecz bywają dni kiedy przywdziewa cosplay i wyrusza z kompanem w podróż po świecie fantastyki.


 • Enlisted logo gry png

  Enlisted

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: FPS MMO
  Grafika: 3D
  Producent: Darkflow Software
  Wydawca: Gaijin Entertainment
  Platformy: PC, PS5, XSX

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Enlisted - Gameplay [FullHD]
Enlisted - Trailer 'Invasion of Normandy'‎‎ [Full HD]
Happy Tower – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - LINEAGE II - FANTASY
 • Sonda Enlisted
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee