Enlisted - alternatywa dla Battlefield? • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Enlisted - alternatywa dla Battlefield?

Enlisted - alternatywa dla Battlefield?

W czasach coraz to szerszej oferty darmowych gier, łatwo znaleźć tytuły, które są niejako alternatywą dla dużych i często drogich gier wideo. W zasadzie gracz może spróbować swoich sił w dowolnym gatunku gier, przy okazji nie ponosząc żadnych kosztów. Jednym z takich rodzajów gier są oczywiście produkcje FPS – zarówno te nastawione na wartką akcję, jak i na epickie, wielkie bitwy w odwzorowanych realiach historycznych. Czy Enlisted to darmowy Battlefield i czy jest godzien waszej uwagi?

enlisted gra online

Czy jest w ogóle sens dawać szansy darmowej grze, skoro na rynku dostępne są niejako pierwowzory, nawet jeśli trzeba za nie płacić? Zdecydowanie tak. Tym bardziej, jeżeli omawiane Enlisted ma tak wiele wspólnego z grą War Thunder – wielkim konkurentem World of Tanks. Mowa zatem o epickiej grze online, w której gracze będą mogli wcielić się w żołnierzy walczących na frontach II Wojny Światowej. Aby coś osiągnąć musimy podjąć wyzwanie tak, jak w 22Bet. Ogromne mapy, chaos pola bitwy, zadania i wielu graczy na jednym terytorium – czy można chcieć czegoś więcej?

enlisted darmowa gra fps

Przeogromnym atutem gry jest podejście do spraw realizmu. W grach wideo mogliśmy spróbować już różnych strategii. Były paski życia, które odnawiały się po przebiegnięciu przez apteczkę, do tego system regeneracji (seria Call of Duty), czy wreszcie skrajny realizm, jak w przypadku serii Red Orchestra. Enlisted zdaje się mieć najwięcej wspólnego z ostatnią marką, gdyż tutaj śmierć można ponieść nawet od jednego celnego trafienia – i nie chodzi tu koniecznie o popularny headshot. Tak więc, musimy być bardzo czujni, jednocześnie mając szansę na szybkie fragi. Wystarczy tylko, że nieostrożny przeciwnik przebiegnie nam przed nosem, a my poślemy w niego celną serię z karabinu. Nieszczęśnik nie będzie mieć szans na ucieczkę i regenerację zdrowia.

darmowa gra fps

Niewątpliwym atutem Enlisted jest również fakt, że nad produkcją swoją kuratelę mieli twórcy wspomnianej gry War Thunder. Co za tym idzie, w grze mamy możliwość wzięcia udziału w wielkich bitwach, które rozgrywane są na naprawdę sporych mapach. Dostępna jest na nich destrukcja otoczenia, wiele jednocześnie dziejących się „misji”, w których bierzemy udział i szeroko rozumiany chaos wojny, w której uczestniczymy. Niektórzy twierdzą, że jest to w zasadzie to samo, co bitwy powietrzne – z tym, że tutaj operujemy jako jednostka piechoty. Nie jest to w żadnych wypadku wada, a wręcz zaleta. W końcu od tego są gry, abyśmy mogli bawić się w nie z różnych perspektyw. 

enlisted battlefield

Czy graliście już w Enlisted? Jeżeli tak, opiszcie swoje wrażenia w komentarzu! My będziemy bacznie obserwować rozwój tej produkcji. Szczególnie, że ma ona szansę stać się naprawdę potężnym graczem na rynku FPS. Co ciekawe, produkcja jest dostępna również na konsolach najnowszej generacji. To właśnie tam ma wielkie szanse na sukces – z uwagi na relatywnie niewielką konkurencję. 

 

Dawid Szafraniak

Dawid Szafraniak

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zamiłowania gracz wszystkich gatunków i platform, preferujący jednak dobrą fabułę. Pasjonat fotografii sportowej i reportażowej, w wolnych chwilach zwiedza świat na wschód od Europy i państwa powszechnie niepopularne.
 

 • Enlisted logo gry png

  Enlisted

  Gatunek: Shootery
  Tematyka: FPS MMO
  Grafika: 3D
  Producent: Darkflow Software
  Wydawca: Gaijin Entertainment
  Platformy: PC, PS5, XSX

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Enlisted - Gameplay [FullHD]
Enlisted - Trailer 'Invasion of Normandy'‎‎ [Full HD]
Lineage II Essence - MMORPG po polsku - Gameplay [Full HD]
Lineage II Essence - Gameplay [Full HD]
 Lineage 2 Essence - Zwiastun - Cares about your time [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - CALIBER - SHOOTER
 • Sonda Enlisted
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze