• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Broken Ranks - aktualizacja roadmapy i plany na przyszłość

Broken Ranks - aktualizacja roadmapy i plany na przyszłość

Whitemoon Games, czyli polski producent Broken Ranks opublikował aktualizację roadmapy wyznaczając dalszy kierunek rozwoju swojego tytułu. Studio podzieliło się także wstępnymi planami na content, którego będzie można spodziewać się w dwóch pierwszych kwartałach 2023 roku. Broken Ranks jest następcą The Pride of Taern i jest to MMORPG z niepowtarzalnym systemem walki turowej oraz ponurym światem low fantasy, który poznajemy w rzucie izometrycznym. Tytuł przywodzi na myśl takie klasyki, jak seria HoM&M lub Baldur's Gate. Na śmiałków czeka mnóstwo zadań fabularnych oraz rozległy i ciekawy świat przystosowany do eksploracji zarówno samotnie, jak i w grupach skupionych wokół systemu gildii. Gra dostępna jest na komputerach PC poprzez klienta gry. 

 Broken Ranks - gra dark fantasy MMORPG online
“Aktualnie sięgamy myślami coraz bardziej w przyszłość i ze sporą ekscytacją planujemy nową zawartość. Mamy naprawdę mnóstwo pomysłów na content, aktywności i funkcjonalności, które uatrakcyjnią gameplay, dodadzą świeżości naszej grze i jeszcze bardziej zaangażują graczy na różnych przedziałach levelowych. Dlatego już teraz chcemy podzielić się wstępnymi planami, które zamierzamy wcielić w życie w pierwszych dwóch kwartałach przyszłego roku. Kolejną ważną i zarazem dobrą informacją jest to, że powoli przygotowujemy się do przyszłorocznych, zamkniętych testów wersji mobilnej. Ale o tym na pewno będziemy jeszcze informować odpowiednio wcześniej.” - mówi założyciel studia, Krzysztof Danilewicz. Grafika z aktualizacją roadmapy i wstępnymi planami na początek roku 2023 znajduje się na stronie gry, pod tym LINKIEM.
 Broken Ranks - gra dark fantasy MMORPG online
“Cieszymy się, że do tego momentu udało się zrealizować wszystko to, co wyszczególniliśmy w naszej roadmapie. Ponadto wprowadziliśmy też kilka dodatkowych funkcjonalności, o które prosiła społeczność, której bardzo dziękujemy za dotychczasowe sugestie. Jeśli chodzi o aktualizację tegorocznych planów, przeanalizowaliśmy najpilniejsze tematy, wzięliśmy pod uwagę głosy graczy i ustaliliśmy priorytety na nowo. Postanowiliśmy położyć nacisk na wszelkie kwestie balansowe, które są tak istotne w tytułach MMORPG. Jedna z najważniejszych zmian dotyczy przesunięcia tematu gildii. Wcześniej zamierzamy wprowadzić reformę systemu PvP, aby był bardziej atrakcyjny zarówno dla nowych graczy, jak i naszych weteranów.” - dodaje Danilewicz.
 Broken Ranks - gra dark fantasy MMORPG online
Podsumowując dotychczasowe działania, od premiery studio wprowadziło dwie duże instancje z bossami i powiązanymi z nimi legendarnymi przedmiotami. Do tego questy w miejscach, w których najbardziej brakowało zawartości, a także gildie z działkami gildyjnymi, które dodatkowo integrują graczy. Wprowadzono również pierwszą część systemu osiągnięć, system rekrutowania znajomych z nagrodami, system handlu (Targowisko), dwa okolicznościowe eventy, dodatki kosmetyczne oraz mnóstwo mniejszych lub większych poprawek i usprawnień. Pełna lista zmian, jakie zaszły od premiery, dostępna jest na stronie Broken Ranks, pod tym LINKIEM.
 Broken Ranks - gra dark fantasy MMORPG online
To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o zmiany w roadmapie - mapa podziemi będzie wprowadzona później, ale w zamian gracze szybciej doczekają się rebalansu profesji (PvE), o który zabiegali. Za jeden z istotniejszych punktów uznano również reformę całego sprzętu w grze, co wpłynie korzystnie na całą rozgrywkę. Z racji tego, nowe przedmioty epickie muszą zostać przesunięte z 4-tego kwartału na kwartał pierwszy przyszłego roku. Polskie studio weźmie też na warsztat instancje bossowe, a dokładniej wprowadzenie ich różnych poziomów trudności, co będzie dla graczy dodatkowym wyzwaniem i zarazem rozrywką.
 Broken Ranks - gra dark fantasy MMORPG online

Strona gry: https://brokenranks.com
FB:  https://www.facebook.com/BrokenRanks
Twitter:  https://twitter.com/Whitemoon_Games
Discord: https://discord.gg/brokenranks
Reddit: https://www.reddit.com/r/BrokenRanksOfficial/

 

ZAGRAJ TAKŻE W PIERWSZĄ CZĘŚĆ GRY BROKEN RANKS - THE PRIDE OF TAERN

The Pride of Taern gra dark fantasy MMORPG przeglądarkowa

Najlepsze MMO - darmowe gry online - MMORPG multiplayer


 

SPRAWDŹ NASZE ZESTAWIENIA TOP NAJLEPSZYCH GIER MMORPG WSZECHCZASÓW, FANTASY MMO ORAZ RPG

Najlepsze top gry MMORPG i MMONajlepsze top gry FANTASY MMO

Najlepsze top gry rpg 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA.
 


 • Broken Ranks logo gry png

  Broken Ranks

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Obrona mrocznej krainy Taern
  Grafika: izometryczna
  Producent: Whitemoon Games
  Wydawca: Whitemoon Games
  Platformy: Windows, MAC & smartfony (2023)

  • 7.3
  • 0.0
  • 7.3
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Broken Ranks - WITAMY W TAERN! - Gameplay PL [Full HD]
Broken Ranks - Gameplay PL [Full HD]
Broken Ranks - Valdarog Gameplay Trailer [Full HD]
Forge of Empires - TIMELAPSE 2,5 roku gry [Full HD]
TOP 20 Gier MMORPG - Otwarty Świat [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Broken Ranks
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
  • Ogromna liczba lokacji i unikalnych potworów 1
  • Wciągająca fabuła 0
  • Mitologia słowiańska 0
  • Pojawiające się błędy 0
  • Długi czas na odpowiedź supportu 0
  • Zdarzały się resety serwera 0
 NEWSY
najnowszee