Mobilną wersję Metina 2 omijajcie szerokim łukiem • MMO News
 • ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Mobilną wersję Metina 2 omijajcie szerokim łukiem

Mobilną wersję Metina 2 omijajcie szerokim łukiem

O mobilnej wersji Metina 2, czyli MMORPG które w naszym kraju owiane jest niemalże kultem, słychać było od jakiegoś czasu. "Gra" zaliczyła małe opóźnienie, bowiem pojawić miała się już 21 grudnia. Niestety, obsuwa w premierze Metin 2 mobile to najmniejszy problem tej produkcji. Chociaż wiele osób cieszy się grą Metin 2 na swoich komputerach PC, istnieją problemy z wersją Android, które zdecydowanie negatywnie wpływa na doświadczenie graczy. Przyjrzyjmy się najczęściej zgłaszanym i wykrytym problemom w wersji Metina na telefony komórkowe.
Metin 2 mobile pl - gra android fantasy MMORPG za darmo
Metin 2 Mobile znajduję się obecnie w fazie testów (mimo, iż wyraźnie zapowiadano na oficjalnej stronie, że pod koniec roku otrzymamy wersję finalną). Oznacza to, że grać może zaledwie 100 graczy w tym samym momencie. W efekcie większość osób nie mogła się zalogować do gry. Niektórzy gracze zgłaszają także problemy z licznymi błędami technicznymi oraz wydajnością gry, co prowadzi do częstych zacięć, zawieszania się, spadków wydajności i innych problemów. Kolejnym problemem są liczni cheaterzy - niestety, jak w każdej grze online, Metin na Androida nie jest wolny od oszustów. Niektórzy gracze stosują różnego rodzaju nieuczciwe praktyki, takie jak boty, hackowanie i oszukiwanie, aby uzyskać przewagę nad innymi graczami.
Metin 2 mobile pl - gra android fantasy MMORPG za darmo
Uważajcie - ta mobilna wersja Metina na telefon nie jest dziełem oficjalnym. Nie powstała z inicjatywy producenta Gameforge, tylko (prawdopodobnie) grupki "fanów". Po wejściu do gry okazuje się, że nie jest ona wcale taka darmowa i od razu widać chęc szybkiego zarobku. By wejść do gry, potrzebujemy co najmniej 150 smoczych monet. Te zdobędziemy oglądając ogromną ilość reklam lub jeśli wesprzemy "twórców" odpowednią kwotą poprzez PayPal'a. Ponadto, kilka osób donosi o skryptach wewnątrz gry, które uaktywniają kopanie kryptowalut. Chociaż gra Metin na Androida jest wciąż dostępna, nie otrzymuje już tak częstych aktualizacji, co może prowadzić do braku nowych funkcji i dalszych problemów z wydajnością.

Metin 2 android mobile - gra fantasy MMORPG za darmo
Pomimo problemów z wersją mobilną, trzeba pamiętać, że oficjalna wersja Metina 2 na komputery PC, to produkcja o wysokiej grywalności ceniona przez miliony graczy na całym świecie. Tytuł oferuję bogaty świat fantasy, w którym gracze mogą eksplorować różne lokacje, walczyć z potworami i bossami oraz zdobywać nowe umiejętności i przedmioty. Dzięki temu Metin 2, pomimo upływu lat, nadal pozostaje jedną z najatrakcyjniejszych gier MMORPG dostępnych na rynku. Być może w niedalekiej przyszłości problemy z wersją mobilną zostaną wyeliminowane i będzie można się cieszyć z rozgrywki, także na smartfonach. Jeśli jesteście ciekawi tego tytułu i chcecie w niego zagrać, to odysłam Was do tego LINKU

Metin 2 mobile android pl - MMORPG fatnasy za darmo


 

Zainteresował Cię Metin 2?
Koniecznie przeczytaj recenzję Igora, która patrzy na grę bardziej przychylnym okiem

 

Norber Lura

Norbert Lura

Studiuje socjologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Miłośnik kompetytywnych FPS’ów i gier wyścigowych, choć nie zamyka się w tych dwóch gatunkach. Jego pierwsze gry to Crash Team Racing, C&C Generals i przeglądarkowy Gladiatus. Poza grami uwielbia gadżety i branżę technologiczną w ogóle. 
 


 • Metin2 logo gry png

  Metin2

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: SilverBirch Studios
  Wydawca: Gameforge AG
  Platformy: PC, smartfon

  • 7.8
  • 0.0
  • 8.0
*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Metin2 - Gameplay
Metin2 - drugi gameplay
Metin - Ewolucja gry od 2000 do 2023 [Full HD]
Final Fantasy XIV - Czy to najlepsze MMORPG i czy warto zagrać w FFXIV?
Final Fantasy VIX - Gameplay - Początek [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - FORGE OF EMPIRE - STRATEGIA
 • Sonda Metin2
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze