• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Festiwal Fantastyki Twierdza 2021 potrzebuje waszej pomocy!

Festiwal Fantastyki Twierdza 2021 potrzebuje waszej pomocy!

Festiwal Fantastyki Twierdza 2021 wraz z organizatorami stanęli pod ścianą. Z uwagi na trudne czasy i zmieniające się warunki, impreza potrzebuje pomocy swoich fanów. Z tego względu, organizatorzy zapraszają fanów wydarzenia do wsparcia go za pomocą zbiórki. Została ona zorganizowana na portalu OdpalProjekt.pl i od powodzenia zbiórki zależy to, czy tegoroczna edycja festiwalu w ogóle się odbędzie.

Festiwal Fantastyki Twierdza

Festiwal Fantastyki Twierdza jest wydarzeniem, którego nie trzeba przedstawiać weteranom tego klimatu i stałym bywalcom podobnych imprez w Polsce. Jeżeli jednak nie mieliście okazji zetknąć się z tym festiwalem, to warto wiedzieć, że impreza już od pięciu lat zrzesza fanów i miłośników gier, literatury i powiązanych sztuk w ramach kilkudniowego wydarzenia. Najważniejszym atutem i tym, co odróżnia Twierdzę od popularnych konwentów jest klimat i lokalizacja. Tegoroczna edycja festiwalu ma odbyć się w Giżycku, na terenie zabytkowej i tajemniczej fortyfikacji. Zarezerwujcie sobie czas między 3 a 5 września - będzie się działo! 

twierdza 2021

Aby jednak cała impreza mogła się odbyć, organizatorzy potrzebują waszego wsparcia. Festiwal Fantastyki Twierdza 2021 odbędzie się wyłącznie wtedy, gdy organizatorom uda się zebrać kwotę minimalną określoną na stronie zbiórki. Jest to niezbędne do zorganizowania i przeprowadzenia imprezy. Owa zbiórka jest równocześnie jedyną formą kupna biletów i karnetów, dlatego jeżeli planujecie się wybrać na festiwal i chcecie dołożyć swoją cegiełkę do jego organizacji, możecie to zrobić tutaj. Tymczasem, oddajmy głos samym organizatorom wydarzenia. 

twierdza festiwal

Niesamowitą atmosferę tworzą wieczorne koncerty, fire show, prelekcje, wykłady, spotkania z autorami, spotkania ze sławami fantastyki, wystawy, sesje zdjęciowe,  gry planszowe, role playing games, elektroniczne, retro, terenowe oraz Fantasmagorium, czyli wioski tematyczne z fantastyczną scenografią, wśród której można spotkać postaci z różnych uniwersów umiejscowione w pięknej scenerii zabytkowej Twierdzy Boyen. 

Po odwiedzeniu strefy Fantastycznych Wystawców, można odpocząć w naszych klimatycznych karczmach. Jednak przede wszystkim niepowtarzalny charakter imprezom nadają Uczestnicy, Goście, Twórcy atrakcji i Cosplayerzy, Wystawcy, Wolontariusze i Organizatorzy, tworząc wielką fantastyczną Ekipę! To właśnie ta niesamowita energia, która między nimi powstaje tworzy to nieuchwytne „coś" za czym się tęskni przez cały rok!

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Metin2 logo gry png

  Metin2

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: SilverBirch Studios
  Wydawca: Gameforge AG
  Platformy: PC, smartfon

  • 7.7
  • 0.0
  • 8.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Metin2 - Gameplay
Metin2 - drugi gameplay
Metin - Ewolucja gry od 2000 do 2023 [Full HD]
Fallout 4 - Gameplay PL [Full HD]
Fallout 4 - Launch Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
 • Sonda Metin2
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee