• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Dlaczego warto zainwestować w szybki hosting serwerów gier?

Dlaczego warto zainwestować w szybki hosting serwerów gier?

Wśród gamerów kupowanie hostingów jest na porządku dziennych. Wiele osób decyduje się na własny serwer dedykowany do gier z przyjaciółmi. Z szybkiego serwera korzysta się także w zawodach e-sportowych, nie ma zatem się co dziwić, że jest to opcja coraz popularniejsza. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, dlaczego warto zainwestować właśnie w szybki hosting serwerów gier.

Dlaczego warto zainwestować w szybki hosting serwerów gier

Szybkie do gry dzięki wydajnym hostingom

Niestety logowanie się na serwer gry może zająć dobre parę chwil, a często zależy nam na czasie. Problemy z logowaniem do serwera mogą często być spowodowane niewystarczającą ilością użytkowników, by zacząć rozgrywkę, albo wręcz przeciwnie. Problemy z logowaniem są także objawem przeciążenia serwera, który nie radzi sobie z nadmierną popularnością wśród użytkowników. Warto zainwestować w szybki hosting, oparty na technologii SSD NVMe, z której korzysta m.in. SeoHost.pl. Dyski SSD pozwalają na dynamiczne przesyłanie danych, dzięki czemu rozgrywka w grze jest szybka i płynna.

Szybszy hosting to lepsze wyniki w grze

Hosting SSD NVMe zapewnia szybki hosting plików, a dane serwera na komputer przesyłane są błyskawicznie. Dzięki temu hosting może wpływać na nasze wyniki w grze, w szczególności w takiej, w której liczy się każda sekunda, a opóźnienie może spowodować porażkę, jak np. Counter-Strike czy League of Legends. Rozgrywki we wspomnianych grach wymagają niezwykłej precyzji, a do tego potrzebne jest szybki hosting i stabilne łącze. Jeśli chcemy zaistnieć w branży e-sportowej, nie możemy sobie pozwolić na takie opóźnienia.

Bezpieczny i szybki hosting chroni przed atakami hakerskimi

Zakupiony szybki hosting, jak i serwer u zaufanego dostawcy może uchronić nas przed atakami hakerskimi, które powodują przeciążenie serwera, przez co korzystanie z niego jest wręcz niemożliwe. Takie ataki hakerskie mają często miejsce w przypadku rozgrywek e-sportowych, na różnego rodzaju turniejach, dlatego szybkie hostingi serwerów gier wyposażone są w system Anty DDoS firewall. Zaufani dostawcy hostingowi posiadają spory zapas łączy, dzięki temu mają wiele możliwości na mitygowanie ataków hakerskich z poziomów operatorów ISP.

Szybki hosting to niski ping

Lagi to bolączka wszystkich graczy, nieznacznie opóźnienie może spowodować, że przegramy rozgrywkę. Opóźnienia w grze mogą być spowodowane ustawieniami grafiki, które są zbyt wymagające dla naszej karty graficznej lub zbyt dużej odległości komputera od serwera gier. Opóźnienie 40 ms to górna granica, którą dopuszcza się przy dynamicznych grach, często, jeśli serwer znajduje się w innym kraju, te opóźnienia mogą być nawet wyższe. Z kolei opóźnienia lokalne mogą wynosić od 1 do 5 ms. Dokładnie dlatego warto zainwestować w szybki hosting oraz we własny serwer, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się grą bez opóźnień.

To tylko kilka z powodów, dla których warto przemyśleć zakup szybkiego hostingu serwera gier. Każdy gracz, któremu zależy na jak najlepszych wynikach w rozgrywce, powinien zastanowić się na szybkim hostingiem do gier.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • Red Dragon logo gry png

  Red Dragon

  Gatunek: Strategiczne
  Tematyka: Fantasy (turowe MMOSG)
  Grafika: tekstowo-graficzna
  Producent: IDEA Games
  Wydawca:
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.6
  • 0.0
  • 6.0
.

Zobacz podobne więcej z tego działu

Happy Tower – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Gameplay [Full HD]
League of Angels: Legacy – Trailer [Full HD]
World of Warships Legends – Gameplay [Full HD]
World of Warships Legends – Trailer [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - WARSHIPS - SHOOTER
 • Sonda Red Dragon
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee