• ranking gry mmorpg topowe online
 • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
 • poradniki gry na komputer darmowe
 • wirtualny świat rewolucja gra online
 • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
 • indie games gry niezależne

Charytatywny stream gier online: Wsparcie dla Dziecięcej Logopedii

Charytatywny stream gier online: Wsparcie dla Dziecięcej Logopedii

W dniach 29 i 30 lipca 2023 roku Fundacja Edukacyjna "Ogólnopolski Operator Oświaty" oraz popularny youtuber Paweł "Kronos" Maliszewski zapraszają wszystkich graczy i sympatyków gier komputerowych na charytatywny maraton online pod hasłem #MAMYNATORADĘ! Celem wydarzenia jest zebranie środków na profesjonalne porady logopedyczne, które zostaną udostępnione bezpłatnie dla każdego rodzica. Maraton obfitować będzie w wiele emocjonujących transmisji z gier, licytacje oraz konkursy, a wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom w potrzebie.

charytatywny maraton online #MAMYNATORADĘ!

Cel charytatywny - Dziecięca logopedia

Głównym celem charytatywnego maratonu jest wsparcie dziecięcej logopedii poprzez zebranie funduszy na opracowanie profesjonalnych porad logopedycznych, które bezpłatnie będą dostępne na platformie "Wirtualna Poradnia Pedagogiczna". Ta inicjatywa jest odpowiedzią na pilną potrzebę pomocy dzieciom w rozwiązywaniu problemów z mową i komunikacją. W grudniu ubiegłego roku uczestnicy pierwszej edycji streamu przyczynili się do uruchomienia pilotażu tej platformy, dzięki której dzieci mogą uzyskać fachową opiekę i wsparcie.

Paweł "Kronos" Maliszewski, znany youtuber i jeden z głównych organizatorów maratonu, podkreśla wagę pomagania dzieciom w ich rozwoju. Jego osobista motywacja wynika z chęci uchronienia dzieci przed trudnościami, z jakimi sam musiał się zmierzyć w przeszłości. Podkreśla również, że każda forma pomocy, niezależnie od jej skali, jest cenna i wartościowa. Dzięki ludziom o wielkich sercach, można dać dzieciom odpowiednie wsparcie i bezpieczne dzieciństwo, na jakie zasługują.

Paweł

Gry i rozrywka

Maraton gier online zapowiada się jako niezapomniana dawka rozrywki i dobrej zabawy dla wszystkich uczestników. Gry komputerowe, których transmisje zostaną przeprowadzone na żywo, obejmują różnorodne gatunki, co pozwoli na pełne emocji doświadczenia dla widzów. Na liście tytułów znalazły się:

1. Business Tour: Gra planszowa, która przenosi uczestników w świat finansów, zarządzania i strategicznych decyzji.

2. Farming Simulator 22: Symulator rolnictwa, który pozwoli graczom wcielić się w rolnika i zarządzać swoim gospodarstwem.

3. Sim Rail - The Railway Simulator: Symulator kolei, który da uczestnikom możliwość kierowania pociągami i zarządzania ruchem kolejowym.

4. Euro Truck Simulator 2: Symulator prowadzenia ciężarówek, gdzie gracze wcielają się w zawodowego kierowcę ciężarówki i przemierzają europejskie drogi.

Harmonogram maratonu

Maraton gier online rozpocznie się o godzinie 10.00 w sobotę, 29 lipca, na kanale YouTube "Kronos Gra". Będzie trwał przez cały weekend, aż do niedzieli, 30 lipca, do godziny 22.00. Widzowie będą mieli możliwość śledzenia emocjonujących transmisji, jak również aktywnego uczestnictwa poprzez komunikację na żywo z prowadzącymi oraz innymi uczestnikami wydarzenia. Czekają na nich także liczne konkursy i łamigłówki z atrakcyjnymi nagrodami.

Transmisja i sposób wspierania akcji

Transmisję z maratonu będzie można śledzić na dwóch platformach:

1. Kanał YouTube Kronos Gra: Główny kanał Pawła "Kronos" Maliszewskiego na YouTube, na którym prowadzone będą relacje z gier i konkursów. Link: https://www.youtube.com/c/KronosGra

2. Strona internetowa Fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty: Strona fundacji, na której również będzie dostępna transmisja maratonu. Link: https://operator.edu.pl/pl/stream-charytatywny/


Wszyscy uczestnicy maratonu mają możliwość wspierania akcji na dwa sposoby:

1. Mikrodarowizny ("donejty"): Podczas trwania transmisji, widzowie będą mieli możliwość wpłacania mikrodarowizn, które zostaną przekazane na cel charytatywny. Cały dochód z donejtów trafi bezpośrednio do Fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty.

2. Charytatywne licytacje na platformie Charytatywni Allegro: Już od 19 lipca wystartowały licytacje charytatywne na platformie Charytatywni Allegro, w których można wylicytować różnorodne przedmioty, m.in. gry planszowe, kubki, rękodzieło, plakaty ze znanych gier komputerowych, książki, komiksy, koszulki, a nawet rzadkie czterolistne koniczynki. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na realizację programu.

Podsumowanie

Charytatywny Maraton Gier Online #MAMYNATORADĘ! to znakomita okazja dla wszystkich miłośników gier komputerowych, aby jednocześnie cieszyć się zabawą i wsparciem szlachetnej inicjatywy. Organizatorzy, Fundacja Edukacyjna "Ogólnopolski Operator Oświaty" i youtuber Kronos, po raz kolejny połączą siły, by pomóc dzieciom w potrzebie i zebrać środki na profesjonalne porady logopedyczne.

Przyłączając się do maratonu, widzowie będą mieli okazję nie tylko cieszyć się emocjonującymi transmisjami z gier, ale także wziąć udział w konkursach, łamigłówkach i licytacjach, gdzie dostępne będą atrakcyjne nagrody. Wszystkie zebrane fundusze trafią na wsparcie dziecięcej logopedii, aby pomóc w rozwoju mowy i komunikacji dzieci.

Zapraszamy więc wszystkich graczy, widzów i ludzi o wielkich sercach do udziału w charytatywnym maratonie #MAMYNATORADĘ! oraz do wspierania szczytnej inicjatywy. Niech zabawa przeplatająca się z dobrem drugiego człowieka stanie się motorem działania dla całej społeczności graczy i miłośników gier komputerowych!

Program streamu charytatywnego #MamyNaToRadę!

29 lipca

# Business Tour – Online Multiplayer Board Game (godz. 10.00-16.00)

# Farming Simulator 22 (godz. 16.00-22.00)

30 lipca

# SimRail – The Railway Simulator (godz. 10.00-16.00)

# Euro truck Simulator 2 (godz. 16.00-22.00)

W programie również konkursy na żywo dla widzów i graczy.
 

Więcej informacji i szczegóły: https://operator.edu.pl/pl/stream-charytatywny/


Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty jest organizacją pożytku publicznego. OD 22 lat prowadzi bezpłatne przedszkola i szkoły w całej Polsce. W 63 placówkach, prowadzonych obecnie przez fundację OOO uczy się ponad 7600 dzieci. Fundacja realizuje również projekty edukacyjne i społeczne w całej Polsce.

 

Portal MMO

Portal MMO Team

Nasza misja to dostarczanie Wam najlepszych informacji i multimediów ze świata gier komputerowych, ze szczególnym uwzględnieniem niesamowitych gatunków: MMO, MMORPG i MOBA ;)
 


 • League of Angels 2 logo gry png

  League of Angels 2

  Gatunek: Fantasy MMORPG
  Tematyka: Fantasy
  Grafika: 3D
  Producent: GTArcade
  Wydawca: GTArcade
  Platformy: Przeglądarka internetowa

  • 7.4
  • 0.0
  • 7.3
 • Sonda League of Angels 2
 • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowszee