For Honor • Najlepsze Gry Inne • Encyklopedia Gier Online
  • ranking gry mmorpg topowe online
  • darmowe gry do pobrania na pc i komputer
  • poradniki gry na komputer darmowe
  • wirtualny świat rewolucja gra online
  • wydarzenia eventy gaming gry komputerowe
  • indie games gry niezależne

For Honor

gra For Honor

Gatunek: Inne
Tematyka: Średniowiecze
Grafika: 3D
Producent: Blue Byte GmbH
Wydawca: Ubisoft
Platformy: PC/PS4
Premiera: 2017
Polska wersja: TAK
Koszt gry: Buy-to-play
Ograniczenia wiekowe: 16
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 99. WG GATUNKU Inne
13.
ILOŚĆ GŁOSÓW 1
OCENA GRACZY 7.3
OCENA REDAKCJI 7.7

Ubisoft po raz kolejny pokazał światu, że szalony pomysł można przekuć w naprawdę dobrą grę. Wszyscy fani francuskiej wytwórni zamarli podczas mrocznej, filmowej prezentacji na jednej z największych gamingowych imprez, jakimi są targi E3. Na sali rozeszła się fala ekscytacji, ponieważ świetny zwiastun postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Nie zabrakło też fali sceptycznych opinii, a to dlatego, że For Honor przedstawia fantastyczny świat, gdzie trzy potężne epoki wojowników mogą ścierać się w walce.

W tym momencie na twarzy każdego historyka pojawia się niesmaczny grymas, ponieważ na jednym polu bitwy spotykają się wikingowie, samuraje i średniowieczni rycerze. W ten nieco fantastyczny świat wprowadza nas krótka, lecz intensywna kampania. Podczas niej gracz może zapoznać się z prostą, lecz perfekcyjną mechaniką gry. Krótki samouczek pokazuje nam, jak opanować kombinacje bloków i kontrataków. Prostota systemu bazuje na trzech kierunkach, które służą zarówno podczas ataku, jak i obrony. Chcąc zablokować atak nadchodzący z lewej strony, gracz powinien skierować broń właśnie w tę stronę. Ten prozaiczny system w praktyce sprawdza się genialnie, a to również dzięki kontratakom i kombinacjom przypisanym poszczególnym klasom, a ich jest dość sporo. Każda z wyżej wymienionych frakcji oferuje czterech unikalnych wojowników. Wszyscy posiadają oryginalne umiejętności, które pomagają skontrować niektórych przeciwników. Na szczęście twórcy zignorowali ochronę jaką dawał kiedyś pancerz, dzięki temu katana z łatwością może przebić się przez zbroję, a wiking chętnie przyjmie na klatę parę ciosów z potężnej broni białej.

Ubisoft zadbał o wiele placów zabaw. Do wyboru mamy pięć różnych trybów walki, takich jak capture the point, czy deathmatch. Twórcy proponują także brutalne walki 1vs1, czy 2vs2, w których możemy sprawdzić zarówno swoje umiejętności, jak i możliwości danej klasy. Tworzenie drużyn ze znajomymi pozwala sprawdzić zgranie wszystkich graczy, zwiększyć umiejętności strategiczne, a także wyzwala pełno frajdy.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Lineage II Essence - MMORPG po polsku - Gameplay [Full HD]
Lineage II Essence - Gameplay [Full HD]
 Lineage 2 Essence - Zwiastun - Cares about your time [Full HD]
League of Angels IV Heaven's Fury - MMORPG Trailer PL [Full HD]
Alkatria - Gameplay - Post Apo [Full HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMP SIMULATOR - SPORT
  • Sonda For Honor
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze