Ragnarok Online - Fantasy MMORPG - PortalMMO.pl

Ragnarok Online

Gatunek: Fantasy MMORPG
Tematyka: Fantasy - elementy mitologii nordyckiej
Grafika: izometryczna
Producent: Gravity Co., Ltd.
Wydawca: Gravity Co., Ltd.
Platformy: Windows
Premiera: 2002
Polska wersja: NIE
Koszt gry: Darmowa
Ograniczenia wiekowe: 12
Aktywna: TAK

TRYB ROZGRYWKI
PvP
PvE
RANKING MMO MIEJSCE 10. WG GATUNKU Fantasy MMORPG
7.
ILOŚĆ GŁOSÓW 3
OCENA GRACZY 7.7
OCENA REDAKCJI 8.3

Ragnarok Online jest kultową sieciową grą internetową, za której stworzeniem i wydaniem stoi południowokoreańska firma Gravity Corporation. Stanowi ona reprezentanta popularnego gatunku massively multiplayer online role-playing game, a jej premiera miała miejsce 31 sierpnia 2002 roku. Początkowo była to produkcja wymagająca uiszczania opłat abonamentowych, jednak z końcem 2013 roku jej model został zmieniony na darmowy, wspierany dobrowolnymi transakcjami.

Świat Ragnarok Online oparty jest na twórczości koreańskiego autora manhwy  Lee Myung-Jina. Nawiązuje on luźno do mitologii nordyckiej, a więc gracze mogą zwiedzić takie krainy jak Nilfheim czy Walhalla. Twórcy gry przygotowali siedem klas podstawowych oraz trzy dodatkowe. Każda z nich może awansować na kolejne podklasy, dzięki czemu rozwój postaci jest rozbudowany i daje możliwość dokładniejszego dostosowania postaci do upodobań gracza.

Główną atrakcją Ragnarok Online jest ciekawy tryb PvP, który umożliwia graczom toczenie licznych bitew. Można także zrzeszać się z innymi w gildie, które biorą udział w ogromnych oblężeniach zamków podczas dwugodzinnych wydarzeń zwanych War of Emporium. Dostępne są również mapy, na których odbywają się starcia dziesięcioosobowych drużyn.

*/*/

Zobacz podobne więcej z tego działu

Ragnarok Online - gameplay
Ragnarok Online - drugi gameplay
Albion Online - Gameplay [HD]
Albion Online - Trailer [HD]
Heavy Metal Machines - Trailer [HD]

Najchętniej grane

BEST GAME - SKI JUMPS
  • Sonda Ragnarok Online
  • Głosuj na wady i zalety gry!
ZALETY 
WADY 
 NEWSY
najnowsze